Įrengiant arba renovuojant pastatą vienas iš svarbiausių aspektų tampa šildymo įrengimas. Jeigu anksčiau niekada neteko susidurti su centrinės šildymo sistemos įrengimu ir neturite apie tai žinių – gali būti sunku nuspręsti, kokią šildymo sistemą jums reikėtų pasirinkti. Dėl šios priežasties visada konsultuojame klientus ir padedame išsirinkti geriausią variantą. Išsiaiškinę jūsų poreikius ir galimybes, papasakojame jums apie skirtingas šildymo sistemas, jų privalumus ir trūkumus, ir pasiūlome jums tinkamiausius sprendimus, iš kurių galite išsirinkti sau priimtiniausią.

 

Renkantis šildymo sistemą reikia ne tik numatyti sistemos įsigijimo ir įdiegimo išlaidas, tačiau ir apskaičiuoti kiek vidutiniškai reikės mokėti už šildymą, numatyti ar pasirinkta sistema bus patogi naudotis. Šildymo sistemos pasirinkimas gali būti ribotas, jei arti namo nėra komunikacijų tinklų, nuo kurių būtų galima nutiesti šildymą. Dažnai šildymo sistemos pasirinkimas susiaurėja iki šildymo kietuoju ar skystuoju kuru arba suskystintomis dujomis. Labai dažnai įrengiant šildymo sistemą pasiteisina kelių kuro rūšių kombinavimas. 

 

Jeigu Jums reikalingas šildymo įrengimas ar norite sužinoti daugiau apie šildymo įrengimo ar kitų santechnikos darbų kainas, susisiekite su mumis. Montuojame ir remontuojame šildymo sistemas Klaipėdoje, Kretingoje ir Palangoje ir aplink. Galime atvykti į objektą, apžiūrėti, pakonsultuoti ir atsakyti į visus Jums kylančius klausimus.